Оперативні новини

17.12.2018

Робоча нарада з обговорення актуальних питань при функціонуванні служби «гаряча лінія» у сфері захисту прав споживачів у м. Сєвєродонецьк

11 грудня 2018 року фахівцями управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу нараду з представниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради

17.12.2018

Проведено моніторингові візити з метою забезпечення належного контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства у закладах освіти

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 05.12.2018 р. № 1859 щодо дотримання температурного режиму в опалювальний сезон в дитячих закладах згідно п.7.20 Рішення колегії Держпродспоживслужби від 18.10.2018 «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 9 місяців 2018 року та завдання на ІV квартал 2018 року»

14.12.2018

Новоприйняті фахівці публічно склали Присягу державного службовця

14 грудня 2018 року в Управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області новоприйняті фахівці публічно склали Присягу державного службовця.

13.12.2018

Спільна нарада у Біловодську з питань у сферах насінництва та фітосанітарної безпеки

В нараді прийняли участь керівники та спеціалісти відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради, сільгоспвиробники та приватні підприємці-реалізатори насіння овочевих культур, фахівці Держпродспоживслужби у сферах: насінництва та розсадництва, захисту рослин, прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків.

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Лисичанськ

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІV квартал 2018 року, 28 листопада здійснили дослідження стану споживчого ринку в м. Лисичанськ.

Дослідження проводилось, як у великих мережевих магазинах так і у закладах роздрібної торгівлі, що належать фізичним особам-підприємцям.

У розповсюджувачів досліджувалась продукція, що включена до секторального плану на 2018 рік, а саме: електричне та електронне обладнання, кухонна техніка, техніка для використання в побуті, ручний інструмент з вмонтованим електричним або неелектричним двигуном, телефонні апарати для стільникових мереж зв’язку.

Під час дослідження зверталась увага на наявність супровідної інформації на ярлику продукції або пакуванні, а також на наявність маркування відповідно до вимог технічних регламентів щодо характеристик продукції.

Так у деяких суб’єктів господарювання, що реалізують кухонну техніку та техніку для використання в побуті виявлено, що на окремих зразках холодильників, пральних машин, кондиціонерів та пилососів відсутнє енергетичне маркування (яке допомагає споживачам обирати прилади з меншим споживанням енергії), що є порушенням вимог ряду технічних регламентів щодо енергетичного маркування побутової техніки. Таким суб’єктам господарювання були надані роз’яснення щодо необхідності додержання вимог чинного законодавства та відповідальності розповсюджувачів продукції за надання на ринку продукції, що не відповідає вимогам технічних регламентів.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545