Управління

Оперативні новини

14.02.2019

Сільгоспвиробникам Луганщини, інформація щодо знищення насіння сільськогосподарських культур

З 29 січня 2019 року вступив в дію наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.12.2018 № 613 «Про затвердження Порядку знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях».

13.02.2019

В Лисичанську проведено засідання ДНПК

На виконання Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1 в Лисичанську було проведено засідання ДНПК при Лисичанській міській раді з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ, де основним напрямком обговорення було визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний.

08.02.2019

Семінар-нарада з метрології

08 лютого 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання «Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» був проведений виїзний семінар-нарада з метрології з суб’єктами господарювання на базі ДП «Центральний ринок м. Сєвєродонецька» Луганської облспоживспілки.

08.02.2019

Проведено нараду з відділом освіти Сватівської РДА

У Сватівському районі 07.02.2019 року відбулася спільна нарада Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та фахівців відділу освіти Сватівської райдержадміністрації.

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Лисичанськ

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІV квартал 2018 року, 28 листопада здійснили дослідження стану споживчого ринку в м. Лисичанськ.

Дослідження проводилось, як у великих мережевих магазинах так і у закладах роздрібної торгівлі, що належать фізичним особам-підприємцям.

У розповсюджувачів досліджувалась продукція, що включена до секторального плану на 2018 рік, а саме: електричне та електронне обладнання, кухонна техніка, техніка для використання в побуті, ручний інструмент з вмонтованим електричним або неелектричним двигуном, телефонні апарати для стільникових мереж зв’язку.

Під час дослідження зверталась увага на наявність супровідної інформації на ярлику продукції або пакуванні, а також на наявність маркування відповідно до вимог технічних регламентів щодо характеристик продукції.

Так у деяких суб’єктів господарювання, що реалізують кухонну техніку та техніку для використання в побуті виявлено, що на окремих зразках холодильників, пральних машин, кондиціонерів та пилососів відсутнє енергетичне маркування (яке допомагає споживачам обирати прилади з меншим споживанням енергії), що є порушенням вимог ряду технічних регламентів щодо енергетичного маркування побутової техніки. Таким суб’єктам господарювання були надані роз’яснення щодо необхідності додержання вимог чинного законодавства та відповідальності розповсюджувачів продукції за надання на ринку продукції, що не відповідає вимогам технічних регламентів.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545