Управління

Оперативні новини

24.05.2019

Щодо фальсифікованого молока згущеного

Спеціалістами Старобільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області були проведені моніторингові обходи магазинів, торгівельних мереж та торгівельних точок з метою виявлення фальсифікованих молочних продуктів, а саме молока згущеного.

24.05.2019

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

22-23 травня 2019 року в м. Сєвєродонецьк за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, представників громадських об’єднань бджолярів регіону пройшов тренінг на тему «Хвороби бджіл: профілактика, діагностика та лікування».

23.05.2019

Ціни на продовольчі товари споживчого ринку Луганської області станом на квітень 2019 року

За даними Державної служби статистики України, а саме моніторингу динаміки цін на соціально значущі товари станом на квітень 2019 року на території Луганської області склалася наступна цінова ситуація.

23.05.2019

Виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів триває

16 травня 2019 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з працівниками управління економіки Лисичанської міської ради провели семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у торгівельному центрі «Лимон» у м. Лисичанськ. Захід організовано з метою виконання Дорожньої карти з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Дослідження споживчого ринку відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів у м. Лисичанськ

Фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відповідно до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІV квартал 2018 року, 28 листопада здійснили дослідження стану споживчого ринку в м. Лисичанськ.

Дослідження проводилось, як у великих мережевих магазинах так і у закладах роздрібної торгівлі, що належать фізичним особам-підприємцям.

У розповсюджувачів досліджувалась продукція, що включена до секторального плану на 2018 рік, а саме: електричне та електронне обладнання, кухонна техніка, техніка для використання в побуті, ручний інструмент з вмонтованим електричним або неелектричним двигуном, телефонні апарати для стільникових мереж зв’язку.

Під час дослідження зверталась увага на наявність супровідної інформації на ярлику продукції або пакуванні, а також на наявність маркування відповідно до вимог технічних регламентів щодо характеристик продукції.

Так у деяких суб’єктів господарювання, що реалізують кухонну техніку та техніку для використання в побуті виявлено, що на окремих зразках холодильників, пральних машин, кондиціонерів та пилососів відсутнє енергетичне маркування (яке допомагає споживачам обирати прилади з меншим споживанням енергії), що є порушенням вимог ряду технічних регламентів щодо енергетичного маркування побутової техніки. Таким суб’єктам господарювання були надані роз’яснення щодо необхідності додержання вимог чинного законодавства та відповідальності розповсюджувачів продукції за надання на ринку продукції, що не відповідає вимогам технічних регламентів.


Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронне звернення

Ми у Facebook

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545