Оперативні новини

17.12.2018

Проведено моніторингові візити з метою забезпечення належного контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства у закладах освіти

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 05.12.2018 р. № 1859 щодо дотримання температурного режиму в опалювальний сезон в дитячих закладах згідно п.7.20 Рішення колегії Держпродспоживслужби від 18.10.2018 «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 9 місяців 2018 року та завдання на ІV квартал 2018 року»

14.12.2018

Новоприйняті фахівці публічно склали Присягу державного службовця

14 грудня 2018 року в Управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області новоприйняті фахівці публічно склали Присягу державного службовця.

13.12.2018

Спільна нарада у Біловодську з питань у сферах насінництва та фітосанітарної безпеки

В нараді прийняли участь керівники та спеціалісти відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради, сільгоспвиробники та приватні підприємці-реалізатори насіння овочевих культур, фахівці Держпродспоживслужби у сферах: насінництва та розсадництва, захисту рослин, прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків.

13.12.2018

Семінар Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області з операторами ринку

12 грудня 2018 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено семінар з операторами ринку харчових продуктів на тему «Вимоги харчового законодавства України. НАССР ‒ застосування гнучкого підходу. Права операторів ринку. Простежуваність».

4 березня Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області та її талановиті співробітники отримали багато поздоровлень і це не випадково. Ця дата говорить всім про те, наскільки успішно і професійно виконують свою роботу представники організації, як кваліфіковано і правильно веде справи керівництво, а, головне, як згуртований і дружний колектив. Наше управління як єдине ціле рухається в заданому напрямку, незважаючи ні на які проблеми, при цьому домагається поставленої мети.

На сьогоднішній день Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області підвело підсумки важкої, але плідної роботи! Можна з упевненістю сказати, що за цей час управління досягла дуже багато поставлених цілей, а саме:

 • відремонтовані будівлі, приміщення, кабінети у кожному міському управлінні, районі, лабораторії, лікарні;
 • проведені роботи з утеплення фасаду;
 • встановлені нові двері, вікна;
 • придбані нові меблі;
 • придбана нова оргтехніка;
 • придбані нові холодильники та нове хірургічне обладнання;
 • оновлений медичний інструментарій, робочій одяг спеціалістів;
 • придбані термічні чемодани;
 • придбані нові дистилятори, автоклави, ваги, термостати, мікроскопи;
 • придбані для покращення лікувально-профілактичних умов праці ветеринарні інструменти;
 • придбані бензопили, газонокосарки для внутрішньо-господарських робіт і т.д.

Система HACCP

Система HACCP

Система HACCP ‒ організаційна структура виробництва, що складається з документів, виробничих процесів і ресурсів, необхідних для реалізації HACCP.

Ця система забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції, де можуть виникнути небезпечні ситуації і використовується в основному підприємствами-виробниками харчової продукції.

Детальніше
Пам'ятка для населення

Пам'ятка для населення

Дикі тварини в населених пунктах

Детальніше

Новини Держпродспоживслужби

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545