Оперативні новини

21.09.2018

Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу нараду з фахівцями Сєвєродонецької міської ради

Спеціалістами управління захисту споживачів 14 вересня 2018 року проведено робочу нараду з відповідальними особами – фахівцями консультативно-інформаційних служб «Гаряча лінія» Сєвєродонецької міської ради.

21.09.2018

Щодо участі у засіданні Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків по м. Лисичанську

20.09.2018 року головним спеціалістом Лисичанського міського управління прийнята участь у засіданні Координаційної ради Лисичанської міської ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

21.09.2018

Введено в дію новий Технічний регламент на дитячі іграшки

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області доводить до відома суб’єктів господарювання які є виробниками, імпортерами або розповсюджувачами дитячих іграшок, а також споживачів, що з 21.09.2018 року вступає в дію новий Технічний регламент безпечності іграшок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018 № 151, який встановлює вимоги до безпечності іграшок та їх обігу на території України.

19.09.2018

Робота Держпродспоживслужби Луганщини відповідно до вимог законодавства України та нормативно-правових актів у сфері насінництва та розсадництва

У ході наради керівник Держпродспоживслужби області зауважив на здійснення заходів державного нагляду (контролю) відповідно до вимог чинного законодавства України і забезпечення державних інспекторів служби матеріально-технічними засобами для повноцінного виконання їх функцій.

4 березня Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області та її талановиті співробітники отримали багато поздоровлень і це не випадково. Ця дата говорить всім про те, наскільки успішно і професійно виконують свою роботу представники організації, як кваліфіковано і правильно веде справи керівництво, а, головне, як згуртований і дружний колектив. Наше управління як єдине ціле рухається в заданому напрямку, незважаючи ні на які проблеми, при цьому домагається поставленої мети.

На сьогоднішній день Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області підвело підсумки важкої, але плідної роботи! Можна з упевненістю сказати, що за цей час управління досягла дуже багато поставлених цілей, а саме:

 • відремонтовані будівлі, приміщення, кабінети у кожному міському управлінні, районі, лабораторії, лікарні;
 • проведені роботи з утеплення фасаду;
 • встановлені нові двері, вікна;
 • придбані нові меблі;
 • придбана нова оргтехніка;
 • придбані нові холодильники та нове хірургічне обладнання;
 • оновлений медичний інструментарій, робочій одяг спеціалістів;
 • придбані термічні чемодани;
 • придбані нові дистилятори, автоклави, ваги, термостати, мікроскопи;
 • придбані для покращення лікувально-профілактичних умов праці ветеринарні інструменти;
 • придбані бензопили, газонокосарки для внутрішньо-господарських робіт і т.д.

Електронне звернення громадян

Електронне звернення громадян

Заповнити форму
Обережно сказ!

Обережно сказ!

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) ‒ гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

Переглянути мапу
випадків сказу у 2018 році
Обережно АЧС!

Обережно АЧС!

Африканська чума свиней ‒ надзвичайно заразна вірусна хвороба свиней усіх вікових груп і характеризується високою смертністю тварин.

Переглянути мапу
випадки АЧС у 2018 році
Щеплення від сказу рятує життя

Щеплення від сказу рятує життя

Пам'ятка для населення

Пам'ятка для населення

Дикі тварини в населених пунктах

Детальніше

Новини Держпродспоживслужби