Оперативні новини

21.09.2018

Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено робочу нараду з фахівцями Сєвєродонецької міської ради

Спеціалістами управління захисту споживачів 14 вересня 2018 року проведено робочу нараду з відповідальними особами – фахівцями консультативно-інформаційних служб «Гаряча лінія» Сєвєродонецької міської ради.

21.09.2018

Щодо участі у засіданні Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків по м. Лисичанську

20.09.2018 року головним спеціалістом Лисичанського міського управління прийнята участь у засіданні Координаційної ради Лисичанської міської ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

21.09.2018

Введено в дію новий Технічний регламент на дитячі іграшки

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області доводить до відома суб’єктів господарювання які є виробниками, імпортерами або розповсюджувачами дитячих іграшок, а також споживачів, що з 21.09.2018 року вступає в дію новий Технічний регламент безпечності іграшок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018 № 151, який встановлює вимоги до безпечності іграшок та їх обігу на території України.

19.09.2018

Робота Держпродспоживслужби Луганщини відповідно до вимог законодавства України та нормативно-правових актів у сфері насінництва та розсадництва

У ході наради керівник Держпродспоживслужби області зауважив на здійснення заходів державного нагляду (контролю) відповідно до вимог чинного законодавства України і забезпечення державних інспекторів служби матеріально-технічними засобами для повноцінного виконання їх функцій.

05 березня 2018 року відбулася робоча нарада під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби області Холоденко Р.А. з керівниками районних, міжрайонних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, начальниками державних лікарень ветеринарної медицини та директорами державних лабораторій Держпродспоживслужби області на якій розглянуто ряд робочих питань.

Серед яких на порядку денному це стан здійснення державного нагляду (контролю) в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, ідентифікація та реєстрація тварин в Єдиному державному реєстрі, оптимізація лабораторної мережі, впровадження в дію Єдиної інформаційної системи з проведення протиепізоотичних заходів.

За результатами наради було визначено ряд пріоритетних завдань, а саме:

  • проведення просвітницької роботи серед населення щодо заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин;
  • приведення поголів’я тварин у відповідність до даних ЄДРТ і 100% ідентифікація всього наявного поголів’я продуктивних тварин;
  • введення в дію єдиної інформаційної системи з проведення протиепізоотичних заходів.

Нарада завершилась урочистими заходами з нагоди Міжнародного жіночого дня, керівник привітала жінок з весняним святом та вручила почесні грамоти.


Електронне звернення громадян

Електронне звернення громадян

Заповнити форму
Обережно сказ!

Обережно сказ!

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) ‒ гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

Переглянути мапу
випадків сказу у 2018 році
Обережно АЧС!

Обережно АЧС!

Африканська чума свиней ‒ надзвичайно заразна вірусна хвороба свиней усіх вікових груп і характеризується високою смертністю тварин.

Переглянути мапу
випадки АЧС у 2018 році
Щеплення від сказу рятує життя

Щеплення від сказу рятує життя

Пам'ятка для населення

Пам'ятка для населення

Дикі тварини в населених пунктах

Детальніше

Новини Держпродспоживслужби