Управління

Оперативні новини

14.02.2019

Сільгоспвиробникам Луганщини, інформація щодо знищення насіння сільськогосподарських культур

З 29 січня 2019 року вступив в дію наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.12.2018 № 613 «Про затвердження Порядку знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях».

13.02.2019

В Лисичанську проведено засідання ДНПК

На виконання Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1 в Лисичанську було проведено засідання ДНПК при Лисичанській міській раді з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ, де основним напрямком обговорення було визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний.

08.02.2019

Семінар-нарада з метрології

08 лютого 2019 року фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання «Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» був проведений виїзний семінар-нарада з метрології з суб’єктами господарювання на базі ДП «Центральний ринок м. Сєвєродонецька» Луганської облспоживспілки.

08.02.2019

Проведено нараду з відділом освіти Сватівської РДА

У Сватівському районі 07.02.2019 року відбулася спільна нарада Сватівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та фахівців відділу освіти Сватівської райдержадміністрації.

30.01.2018 року під головуванням начальника районного управління агропромислового розвитку Новоайдарської РДА, заступника голови ДНПК (далі ‒ ДНПК) при райдержадміністрації Суворова В.В., було проведено засідання ДНПК при райдержадміністрації, на якому обговорені питання:

  • Про скасування карантинних обмежень у Охтирському мисливському лісництві Новоохтирської сільської ради Новоайдарського району Луганської області;
  • Про виконання Плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней в смт. Новоайдар Новоайдарської селищної ради Новоайдарського району Луганської області та про заходи, що вживаються Держпродспоживслужбою з ліквідації та недопущення подальшому розповсюдженню АЧС на території смт. Новоайдар та Новоайдарського району.

Заслухали інформацію начальника Новоайдарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Якимчук Н.П. про скасування карантинних обмежень у Охтирському мисливському лісництві Новоохтирської сільської ради Новоайдарського району Луганської області та виконання Плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней в смт. Новоайдар Новоайдарської селищної ради Новоайдарського району Луганської області та про заходи, що вживаються Держпродспоживслужбою з ліквідації та недопущення подальшому розповсюдженню АЧС на території смт. Новоайдар та Новоайдарського району.

На засіданні були присутні: члени ДНПК при райдержадміністрації та представники зацікавлених служб району ‒ Національної поліції, лісомисливського господарства, районної організації УТМР, охорони здоров’я, місцевих органів самоврядування та Новоайдарської районної ради.

За підсумками засідання було прийнято рішення №5 засідання ДНПК при райдержадміністрації від 30.01.2018 р. про скасування карантинних обмежень у Охтирському мисливському лісництві Новоохтирської сільської ради Новоайдарського району Луганської області та рішення № 6 засідання ДНПК при райдержадміністрації від 30.01.2018 р. про виконання Плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней в смт. Новоайдар Новоайдарської селищної ради Новоайдарського району Луганської області та про заходи, що вживаються Держпродспоживслужбою з ліквідації та недопущення подальшому розповсюдженню АЧС на території смт. Новоайдар та Новоайдарського району.


Сказ – особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин і людини, яка характеризується ознаками поліенцефаломієліту, паралічами і абсолютною смертністю. Сказ входить у п’ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають величезні соціально-економічні збитки.

Завдяки виділеному фінансуванню, в Україні з 2018 року започаткована програма з ерадикації сказу в державі. Ця програма включає в себе імунізацію домашніх тварин проти сказу (собаки, коти) та диких м’ясоїдних тварин.

У 2018 році уперше за останній період була проведена масштабна кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, яка охопила майже всю територію України. Було використано понад 6,6 млн доз антирабічної вакцини. Для цих цілей застосовувався авіатранспорт, який оснащений системами GPS і системами реєстрації скидання вакцини.

Система HACCP

Система HACCP

Система HACCP ‒ організаційна структура виробництва, що складається з документів, виробничих процесів і ресурсів, необхідних для реалізації HACCP.

Ця система забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції, де можуть виникнути небезпечні ситуації і використовується в основному підприємствами-виробниками харчової продукції.

Детальніше

Пам'ятка для населення

Пам'ятка для населення

Дикі тварини в населених пунктах

Детальніше

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

Ми у Facebook

Електронне звернення

Адреса

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45

Контакти

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Держпродспоживслужба

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545