Управління

Оперативні новини

27.01.2020

Щодо додержання вимог санітарно-гігієнічних правил і норм при організації харчування в закладах освіти Станично-Луганського району

Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на виконання доручення Прем’єр міністра України від 19.12.2019 № 44801/1/1-19 та доручення Голови ДС України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 24.12.2019 пунктів 1.1 та 1.2, для забезпечення якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти у 2020 році продовжує моніторингові обстеження навчальних закладів з питань додержання асортименту страв, примірних двотижневих меню.

27.01.2020

Обережно грип птахів

За офіційними повідомленнями держав, котрі межують з Україною, насамперед Словацької, Угорської республік, а також Польщі та Румунії, в період з 10 по 15 січня 2020 року були зареєстровані випадки захворювання птиці на високопатогенний грип.

27.01.2020

Дітям Луганщини – здорове та якісне харчування

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області (далі – Головне управління) 24.01.2020 прийнято участь в нараді, присвяченій питанням організації належних умов харчування дітей в закладах освіти, що відбулася з сумісної ініціативи Головного управління та Департаменту освіти і науки на базі Луганської обласної державної адміністрації.

27.01.2020

Нарада з постачальниками харчових продуктів до закладів освіти

На базі Білокуракинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведена нарада за участю начальників відділів освіти Білокуракинського району та операторів ринку, які здійснюють постачання харчових продуктів до закладів освіти.

Сказ – особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин і людини, яка характеризується ознаками поліенцефаломієліту, паралічами і абсолютною смертністю. Сказ входить у п’ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають величезні соціально-економічні збитки.

Завдяки виділеному фінансуванню, в Україні з 2018 року започаткована програма з ерадикації сказу в державі. Ця програма включає в себе імунізацію домашніх тварин проти сказу (собаки, коти) та диких м’ясоїдних тварин.

У 2018 році уперше за останній період була проведена масштабна кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, яка охопила майже всю територію України. Було використано понад 6,6 млн доз антирабічної вакцини. Для цих цілей застосовувався авіатранспорт, який оснащений системами GPS і системами реєстрації скидання вакцини.

Система HACCP

Система HACCP

Система HACCP ‒ організаційна структура виробництва, що складається з документів, виробничих процесів і ресурсів, необхідних для реалізації HACCP.

Ця система забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції, де можуть виникнути небезпечні ситуації і використовується в основному підприємствами-виробниками харчової продукції.

Детальніше

Пам'ятка для населення

Пам'ятка для населення

Дикі тварини в населених пунктах

Детальніше

Новини Держпродспоживслужби

Оперативна інформація про стан виконання заходів з ліквідації грипу птиці в птахівничому господарстві Немирівському району Вінницької області
27.01.2020 17:40

У птахівничому господарстві Немирівського району Вінницької області активно проводяться заходи щодо ліквідації захворювання та подальшому запобіганню поширення грипу птиці.
Інформація щодо експорту столових яєць з України до Гонконгу
27.01.2020 16:44

Відповідно до повідомлення компетентного органу Спеціального адміністративного району Гонконг змінено умови ввезення вантажів столових яєць виробництва українських підприємств на територію Гонконгу.
На Закарпатті напрацювали спільні заходи з детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами
27.01.2020 16:35

Заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області Світлана Голінка взяла участь у спільній нараді, що відбулася в Управлінні Держпраці у Закарпатській області за участі керівників державних установ краю – соціальних партнерів, зокрема Управління Держпраці, Закарпатського обласного центру зайнятості, ГУ Держпродспоживслужби, ПФУ в Закарпатській області та Закарпатської обласної ради профспілок
На Чернігівщині обговорили шляхи мінімізації ризиків розповсюдження інфекційних захворювань тварин та профілактики грипу птиці
27.01.2020 16:04

Про епізоотичну ситуацію з інфекційними захворюваннями тварин та профілактику високопатогенного грипу птиці йшлося на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській облдержадміністрації, яке 24 січня провів заступник голови ДНПК – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен
Міжнародний рік здоров’я рослин – 2020
27.01.2020 14:25

Основна мета МPЗР 2020 полягає в підвищенні глобальної обізнаності про те, як захист здоров'я рослин може допомогти припинити голод, зменшити бідність, захистити довкілля та сприяти економічному розвитку
Жодного повідомлення про випадки виявлення коронавірусу серед тварин в світі Держпродспоживслужба не отримувала
25.01.2020 09:33

Ольга Шевченко 24 січня 2020 року взяла участь у засіданні Оперативного штабу МОЗ з питань недопущення та виявлення корона вірусу на території України під керівництвом Міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької та за участі керівників ряду центральних органів виконавчої влади, зокрема, Держприкодонслужби та Держмитслужби.
На Донеччині обговорили заходи з профілактики грипу птиці
24.01.2020 16:59

23 січня 2020 року під головуванням т.в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Володимира Кирилюка відбулася нарада щодо профілактики та діагностики грипу птиці.

Держпродспоживслужба Херсонщини та аграрний університет напрацювали заходи щодо поглиблення співпраці
24.01.2020 14:35

Відбулась робоча нарада з підбиття підсумків та розробки планів подальшої співпраці на поточний рік у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області та Державним вищим навчальним закладом «Херсонський державний аграрний університет»
 • Урядовий портал
 • Міністерство аграрної політики та продовольства України
 • Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
 • Проект ЄС
 • Національне агентство з питань запобігання корупції
 • Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
 • Подорожуєте з тваринами?
 • Африканська чума свиней
 • Я маю право!
 • Нелегальні засоби захисту рослин
 • HACCP

Головне управління
Держпродспоживслужби
в Луганській області

ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

044 364 77 80
050 230 04 28

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

1545

АДРЕСА

93405, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк,
вул. Пивоварова, 2

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-15:45
Обідня перерва 12:00-12:45

КОНТАКТИ

(06452) 6-80-15
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 • Безпечне молоко це просто
 • Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах?
 • Як уникнути отруєння бджіл?